Άρχισαν τα όργανα........
Η πρώτη αλλαγή στην διοικητική πυραμίδα του ΕΛΤΑ είναι γεγονός.
Δύο μόλις εικοσιτετράωρα μετα την συγκρότηση σε σώμα του νέου Δ.Σ. του ΕΛΤΑ και η πρώτη αλλαγή σε επίπεδο διευθυντή έγινε.
Στην θέση του διευθυντή διοίκησης και οργάνωσης της Κ.Υ. που κατείχε ο συνάδελφος Κυριάκος Βλασταράκος τοποθετήθηκε ο συνάδελφος Αργύρης Ασημακόπουλος.
Ακούγεται πως έρχονται πολλές αλλαγές που θα κάνουν πάταγο.
Απ' ότι μαθαίνουμε σήμερα το βράδυ ο απερχόμενος διευθύνων σύμβουλος κ. Ταπραντής διοργανώνει αποχαιρετηστήρια εκδήλωση με καλεσμένους όλους τους συναδέλφους.
Καλώς ήλθατε
ΠΑΚ - ΕΛΤΑ
![](http://4.bp.blogspot.com/-aRTB13EMTqQ/UlLa1DVhOhI/AAAAAAAAbAQ/q0DLZj_PC3U/s200/%CE%B3%CE%B1%CF%81%CF%8D%CF%86%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%BF.jpg)
![](http://3.bp.blogspot.com/-mwjB91F6gI8/Xs9zBSFQmbI/AAAAAAAAsL8/m7BA2aw-O243dGGPNu4lgpWwGOcOHa3ggCK4BGAYYCw/s1600/%25CE%25A0%25CE%2591%25CE%259A%2B%25CE%25A4%25CE%2599%25CE%25A4%25CE%259B%25CE%259F%25CE%25A3.png)