Πέμπτη, 15 Οκτωβρίου 2020

Tα ονόματα όσων εκλέγονται, ανά παράταξη, στα συνδικαλιστικά όργανα της ΠΟΣΤ

Συναδέλφισσες, Συνάδελφοι,

Η ΠΟΣΤ στη σελίδα της ανακοίνωσε τα ονόματα όλων των συναδέλφων, που εκλέγονται σε συνδικαλιστικά όργανα της ΠΟΣΤ.
Σας παραθέτουμε ολοκληρωμένα, με βάση τα αποτελέσματα του 35ου Συνεδρίου, τους εκλεγέντες, ανά ....παράταξη.
 
 
ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΣΤ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2.      ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΝΙΑ
3.      ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
4.      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
5.      ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
6.      ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
7.      ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
8.      ΚΟΥΜΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
9.      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
10.    ΛΑΖΑΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ
11.    ΜΑΝΤΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
12.    ΜΠΑΚΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
13.    ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
14.    ΠΑΠΑΔΩΡΟΘΕΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15.    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
16.    ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
17.    ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
18.    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
19.    ΤΣΙΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
20.    ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΚ
 
1.      ΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.      ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΪΟΣ
3.      ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4.      ΜΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5.      ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ
 
1.      ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
2.      ΜΑΛΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3.      ΝΤΟΝΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ
4.      ΠΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΑΝΑΝΕΩΣΗ
 
1.      ΚΑΝΔΑΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
2.      ΚΑΤΣΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
3.      ΡΟΥΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚ
 
1.      ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2.      ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
3.      ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
 
 
ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΓΚΟΥΝΤΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2.      ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
3.      ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
4.      ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
5.      ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΚ
 
1.      ΛΑΣΚΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ
 
1.      ΠΛΙΑΚΟΣ ΑΚΥΛΑΣ
 
 
ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΤΙΚΑ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.      ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
3.      ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4.      ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
5.      ΦΕΡΑΔΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΚ
 
1.      ΝΤΑΛΑΜΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ
 
1.      ΕΞΑΚΟΙΔΗΣ ΑΡΧΟΝΤΗΣ
 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΚΟΠΩΝ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
2.      ΛΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
3.      ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΚ
 
1.      ΓΑΤΣΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ
 
1.      ΣΠΑΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
 
ΤΕΑ ΕΛΤΑ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2.      ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
 
ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΣΤ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2.      ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
3.      ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από τηνΠΑΚ
 
1.      ΣΙΑΦΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ
 
1.      ΜΟΥΚΑΤΑΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
 
 
ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΣΙΚΟΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2.      ΔΗΜΟΥ ΗΛΙΑΣ
3.      ΠΛΑΓΓΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΠΑΚ
 
1.      ΣΕΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ από την ΔΑΚΕ ΕΛ-ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ
 
1.      ΚΟΛΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
 
ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΕΑ ΕΛΤΑ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΓΕΩΡΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
 
 
ΓΝΩΜΟΔΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
 
 
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΤΑΛΟΓΙΣΜΟΥ ΖΗΜΙΩΝ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΜΑΡΑΒΙΤΣΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ                                         -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                   -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2.      ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                            -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΣΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                             -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΜΠΙΧΤΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ                                          -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ                                          -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2.      ΓΙΑΝΝΟΣΠΥΡΟΣ  ΣΑΒΒΑΣ                                   -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                                       -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                   -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2.      ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                 -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                                    -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΚΡΙΣΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ                                           -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                              -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2.      ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                 -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΩΝ ΜΕΤΑΒΟΛΩΝ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                          -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                 -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2.      ΣΙΔΕΡΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΟΝΤΑΣ                                  -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                          -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΡΟΑΓΩΓΩΝ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΣΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                          -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ                                           -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
2.      ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                          -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΚΑΠΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                          -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Γ.Σ.Ε.Ε.
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2.      ΜΠΑΚΕΛΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
3.      ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΝΙΑ
4.      ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΔΑΚΕ – ΑΝΑΝΕΩΣΗ
 
1.      ΔΕΜΑΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
 
 
Π.Υ.Σ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΓΕΩΡΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                         -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΜΑΡΕΝΤΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ                                           -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ.Π.Δ. ΔΙΚΤΥΟΥ ΛΙΑΝΙΚΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΤΣΙΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                   -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
          ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ                                    -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΛΥΡΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ                                                -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΜΑΡΚΕΣΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                  -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΠΕΙΡΑΙΑ&ΑΙΓΑΙΟΥ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΚΟΡΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                       -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΣΤΕΙΡΟΥ ΦΙΛΟΜΗΛΑ                                            -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ-ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΒΑΒΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                            -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΓΚΙΟΥΛΟΥΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                   -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΛΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ                                           -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ                                           -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΗΠΕΙΡΟΥ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΒΑΡΑΓΓΟΥΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ                                -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                      -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ-ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                            -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΜΠΛΙΑΤΣΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                                      -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ                               -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΣΩΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                           -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 
 
Π.Υ.Σ. Π.Δ. ΚΡΗΤΗΣ
 
ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΙ ΠΑΣΚΕ
 
1.      ΓΚΟΥΒΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                  -ΤΑΚΤΙΚΟΣ
         ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                                               -ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ
 

Πηγή: ΠΟΣΤ