Με μία συγκινητική φωτογραφία από την παρέλαση της ομογένειας στις
ΗΠΑ, η Αντιπροσωπεία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στην Ελλάδα τιμά την
επέτειο της 25ης Μαρτίου.
«Χρόνια Πολλά Ελλάδα! Χρόνια Πολλά σε όλους τους Έλληνες όπου κι αν βρίσκονται!», αναφέρει η ...
Επιτροπή μαζί με τη φωτογραφία ενός εύζωνα ο οποίος είναι έτοιμος να παρελάσει και κοιτάζει με χαμόγελο ένα αγοράκι, που και αυτό είναι ντυμένο τσολιάς, με την πιπίλα του και κοιτάζει με απορία και δέος τον εύζωνα.
![κομισιον](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vLemvZ0w6CcfdjV1KIlswiqLB8h9oOx9fhrkX0HH-7YsUjfdyl1VuppRC93g8BnElDjGVf9Js5UPAh8094lFyAJG75YnZf5Qt7uTquUQPopJ9f7Nw3WL62oGgZEOx5h2ZOzbqg4BQTzXf6Kolw5_oNQPb73D17gg5l-GTXttVO=s0-d)
«Χρόνια Πολλά Ελλάδα! Χρόνια Πολλά σε όλους τους Έλληνες όπου κι αν βρίσκονται!», αναφέρει η ...
Επιτροπή μαζί με τη φωτογραφία ενός εύζωνα ο οποίος είναι έτοιμος να παρελάσει και κοιτάζει με χαμόγελο ένα αγοράκι, που και αυτό είναι ντυμένο τσολιάς, με την πιπίλα του και κοιτάζει με απορία και δέος τον εύζωνα.